XXI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ JUNIOREK W RAWIE MAZOWIECKIEJ

W tym roku w Rawie Mazowieckiej odbędzie się XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek o Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu. 

Jest to największy turniej w województwie i jeden z największych w Polsce. Turniej cieszy się ogromna popularnością. Wspaniały poziom sportowy i organizacyjny sprawia, że do Rawy Mazowieckiej chcą przyjeżdżać wszyscy. Zawsze przyjeżdżała czołówka Polski w tej kategorii, ale w tym roku to już same największe marki. 
W turnieju wezmą udział takie drużyny jak: Atena Warszawa, Nike Ostrołęka, ABIS – Budowlani Łódź, Volley Wrocław, Energetyk Poznań, MOS – Wola Warszawa, SMS Police, Volley Kraków, MKS Dąbrowa Górnicza, Sparta Warszawa, LTS Legionovia oraz Łaskovia Łask, w której to występują w tym roku zawodniczki MUKS Dargfil Tomaszów. 

Patrząc na obsadę turnieju jesteśmy skłonni sądzić, że są to małe mistrzostwa Polski. 

Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki oraz kibiców na to wspaniałe siatkarskie święto w dniach 29-30 grudzień w hali ,,Milenium” w Rawie Mazowieckiej ul. Kazimierza Wielkiego 28. Mecze zaczynają się od godziny 9:00. Na pewno będziemy chcieli przygotować ciekawe niespodzianki dla zagorzałych kibiców.

Krzysztof Gawot 
Organizator Turnieju 
Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej 


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice