XLVII LO NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ PONADGIMNAZJALNĄ/PONADPODSTAWOWĄ W ŁODZI

W rozegranym w dniu 11.02.2020 r. turnieju finałowym łódzkiej Licealiady 2019/20 w piłce siatkowej chłopców reprezentanci 47 LO okazali się najlepsi.

Nasza szkoła reprezentowana była przez Kacpra Jędrasika, Kacpra Grzegorzewskiego, Kacpra Łysika, Alana Prądzyńskiego, Oskara Ziarkowskiego, Przemysława Jóźwiaka, Patryka Bartyzela, Marcina Natorskiego, Mateusza Natorskiego, Mateusza Sobonia, Mikołaja Leszczyka, Mariusza Ropelskiego oraz Jakuba Majchrzaka, Filipa Walczaka, Adriana Chojnackiego, Igora Sójkę, Maksymiliana Wrześniewskiego, Mateusza Nawrockiego i Bartosza Kalitę. 

Zespół do rozgrywek przygotował i prowadził trener Bartłomiej Ostrowski.

Warto wspomnieć, że byliśmy najmłodsi z całej stawki, gdyż reprezentantami byli tylko uczniowie klas pierwszych, a dodatkowo w całych rozgrywkach (pięć faz od eliminacji do finałów) nie straciliśmy ani jednego seta.

Nasi uczniowie już w najbliższy weekend jako reprezentanci KS Wifama będą grać na hali przy ul. Niciarnianej 1/3 w Łodzi w klubowych finałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego Kadetów, a nasze miasto i naszą szkołę będą reprezentowali 25.02.2020 r. podczas Finałów Wojewódzkich Licealiady w Ozorkowie.

Dzisiaj dotarła też do nas miła informacja z Wydziału Edukacji UMŁ, który wyraził zgodę na utworzenie w roku szkolnym 2020/2021 kolejnej klasy sportowej we współpracy z Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym działającym przy 47 LO w Łodzi.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice