WIOSENNY TURNIEJ SINGLI WIELUŃSKIEJ AKADEMII SIATKÓWKI SOS

We wtorek, 12.04.2022 r., w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieluniu odbył się Wiosenny Turniej minisiatkówki dziewcząt klas 4 - 5 w kategorii - single. Turniej zorganizowano w ramach rozgrywek Wieluńskiej Akademii Siatkówki SOS.

Dziewczęta rywalizowały systemem "każdy z każdym". Po zaciętych i wyrównanych meczach wyłoniono zwycięzców.

W kategorii klas V zwyciężyła Zosia Kucharczyk przed Amelką Sujką (II miejsce) i Nadią Wiktorek (III miejsce).

W kategorii klas IV wygrała Dominika Gajda, II miejsce zajęła Lena Kokocińska, a trzecie Lena Świętczak. Gratulujemy dziewczynom wspaniałej walki i osiągniętych wyników.

Wszystkie uczestniczki zawodów otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez klub sportowy WKS Wieluń, a trzy najlepsze w każdej kategorii także puchary.

Nagrody oraz słodkie upominki wszystkim zawodniczkom wręczyła pani dyrektor Małgorzata - Jachowicz Wróblewska oraz nasz Mistrz Świata Juniorów - Marcin Kryś.

Turniej wspierały także siatkarki SOS, z klas ósmych, które sędziowały wszystkie mecze oraz uśmiechem zachęcały do gry :)

Turniej zorganizowali nauczyciele SOS - Katarzyna i Leszek Pałyga oraz Marcin Kryś.