VI klasa SOS. Tłuszcz Mistrzyniami Rejonu i Vice Mistrzyniami powiatu

Uczennice klasy VI SOS Tłuszcz po zaciętych meczach zostały Mistrzyniami Rejonu. Gwarantowało im to awans do finału powiatowego.

We wtorek 20.02.2018 r. na sali Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kobyłce odbył się Finał Powiatu w minisiatkówce.

Zakwalifikowały się do niego: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kobyłce, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyminie oraz Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie.

Na pierwszy mecz z Radzyminem, nasze dziewczęta wyszły mocno zestresowane co niestety doprowadziło do przegrania pierwszego seta. W drugim secie II czwórka zaczęła się bawić grą, cieszyła się z każdego zdobytego punktu, walczyła, wygrywając seta do 5 umożliwiła pierwszemu składowi pokazania swoich umiejętności w tie-breaku. I skład wszedł na parkiet skoncentrowany co natychmiast przełożyło się na wynik i zwycięstwo 15:4.

Mecz o I miejsce rozegraliśmy z klasą 6 sportową, Szkoły Podstawowej nr 1 w Kobyłce.

Od samego początku pierwszego seta niestety dominacja gospodyń i porażka 25:22. W drugim secie nasz drugi skład stanął na wysokości zadania wygrywając po emocjonującej końcówce 28:26. W trzecim secie pierwszy skład walczył dzielnie, jednak Kobyłka utrzymywała cały czas przewagę 2 punktów a w końcówce od stanu 10:12 do stanu 10:15 dla Kobyłki.