TURNIEJ INAUGURUJĄCY DZIAŁALNOSĆ SIATKARSKIEGO OŚRODKA SZKOLNEGO W PRZEMYŚLU

Od 4 września 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 15 w Przemyślu działa Siatkarski Ośrodek Szkolny. W celu uczczenia tego faktu Szkoła Podstawowa Nr 15 oraz Uczniowski Klub Sportowy 15 zorganizowali Międzynarodowy Turniej Siatkówki Młodziczek i Kadetek.

W turnieju łącznie wystąpiło dziewięć drużyn, z czego pięć w kategorii młodziczek oraz cztery w kategorii kadetek.

Wśród młodziczek zwycięstwo odniosła drużyna gospodarzy turnieju UKS 15 Przemyśl, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Szkoły Sportowej w Mościskach (Ukraina), trzecie były zawodniczki MKS San Pajda Jarosław I, czwarte miejsce przypadło młodziczkom MKS V LO Rzeszów, a piąte ekipie MKS San Pajda Jarosław II.

W rywalizacji kadetek pierwsze miejsce zajęła drużyna MKS V LO Rzeszów II, drugie miejsce przypadło drużynie UKS 15 Przemyśl, na najniższym stopniu podium stanęły dziewczęta reprezentujące MUKS Sparta Rzeszów, a czwarte były zawodniczki MKS V LO Rzeszów I.

Organizację turnieju wsparli Prezydent Miasta Przemyśla Pan Robert Choma, Pan Maciej Kamiński – radny Rady Miejskiej w Przemyślu oraz Pan Mariusz Zamirski – Dyrektor II LO w Przemyślu.