Szkoła Podstawowa z Bobowej zwyciężyła w Bieczu

W środę 28 maja w Zespole Szkół nr 1 w Bieczu odbył się turniej „Orlik” Volleymania 2014" w kategorii mikstów. Do turnieju przystąpiło 13 drużyn, które rywalizowały w trzech grupach systemem „ każdy z każdym”.

Po emocjonującym finale najlepszym zespołem została drużyna SP Bobowa, która wygrała wszystkie mecze i zapewniła sobie awans do finału makroregionu, który rozegrany zostanie w Krakowie- 9 czerwca , drugie miejsce zajęła drużyna z Jankowej. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Kobylanki .

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz dyplomy. Organizatorami turnieju byli trenerzy SOS w Bieczu Arkadiusz Gomułka i Bartłomiej Niemiec