Świąteczny Turniej Singli chłopców klas V w Wieluniu

19.12. na sali SP 2 w Wieluniu odbył się Świąteczny Turniej Singli chłopców klas V.

Wystartowało 18 chłopców trenujących siatkówkę na zajęciach pozalekcyjnych (w sumie rozegrano 63 spotkania).

Po meczach eliminacyjnych rozegrano 3 finały. W każdym finale zagrało 6 zawodników systemem "każdy z każdym".

Ostatecznie  I miejsce w turnieju zajął Krystian Sztandera, który pokonał w finale Jakuba Jagiełkę, III miejsce zajął Alan Kukulski. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i czekolady ufundowane przez  klub WKS Siatkarz Wieluń a najlepsi, nagrody rzeczowe ufundowane przez Szkołę Podstawową nr 2 w Wieluniu.