SPARINGI W STĘŻYCY

16.09.2023 r. w hali sportowej w Stężycy odbyły się testy kontrolne Sos oraz mecze sparingowe. W okresie przygotowawczym do sezonu 2023/24 młode zawodniczki miały szanse na pokazanie swoich umiejętności i zgrywanie się przed nadchodzącym sezonem. 

W ramach przygotowań do sezonu, koordynator wojewódzki Sos wraz z trenerami postanowił zorganizować sparingi towarzyskie z zespołami kadetek i młodziczek Stężycy oraz Gedanii i Jokera Świecie. Sparingi te miały na celu sprawdzenie naszych zawodniczek w warunkach meczowych, a także pozwoliły na wykorzystanie nowych zagrań i rozwiązań.

Spotkania były pełne emocji i niezwykłych wrażeń. Wszystkie drużyny pokazały, że mają ogromny potencjał i z determinacją walczą o każdy punkt.

Testy kontrolne przeprowadzone przez koordynatora były nie tylko okazją do oceny kondycji drużyn, ale również doskonałą lekcją współpracy, fair play i rozwoju młodych talentów. Zawodniczki pokazały, że są gotowe na nadchodzący sezon i są pełne determinacji, by osiągnąć sukcesy.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na rozpoczęcie sezonu i z niecierpliwością oczekiwać na kolejne emocjonujące spotkania na boisku.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice