SOS NADARZYN ZDOBYWA ZŁOTO!

W dniach 12-13.05.2019 r. odbyły się XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt w Płocku. Na najwyższym stopniu podium znalazły się dziewczęta reprezentujące szkołę podstawową SOS Nadarzyn. W turnieju zagrało 8 najlepszych zespołów szkolnych z Mazowsza.

Gratuluję wszystkim zawodniczkom i trenerom szkół podstawowych udziału w XXI Igrzyskach Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt, kategoria czwórki w Płocku. Organizatorom dziękuję za przeprowadzony turniej.

Dziękuję także koordynatorowi zawodów Kinder+Sport na Mazowszu, panu Krzysztofowi Trochimiakowi - za współpracę i umożliwienie pogodzenia dwóch sprzecznych terminów. :)

Dzięki takiemu podejściu można rozwiązać wiele niepotrzebnych konfliktów. Pamiętajmy o tym, by wzajemnie szanować swoją pracę, dzieci, rodziców i trenerów. Chyba wszystkim nam zależy, aby nasze pociechy były zdrowe, szczęśliwe i mogły mieć szansę udziału nie tylko w zawodach sportowych.

                                                                                                                                        Dominika Leśniewicz

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.    SP Nadarzyn

2.    SP 323 Warszawa

3.    SP Tłuszcz

4.    PSP 34 Radom

5.    SP 5 Wyszków

6.    SP Opinogóra

7.    SP 2 Węgrów

8.    SP 3 Płock

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice