SOS Biała Podlaska w barwach UKS Jagiellończyk III w województwie lubelskim

W dniach 18-19.02.2017 r. w obiektach AWF Biała Podlaska i IV LO im. S. Staszica  odbył się  III Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodziczek. Podopieczne  Izabeli Łukaszuk z klasy SOS , organizatora turnieju  zajęły trzecie miejsce reprezentując przyszkolny UKS Jagiellończyk Biała Podlaska.

Prezes WZPS w Lublinie Krzysztof Iwańczuk i v-ce prezes WZPS  Jacek Rutkowski wręczyli puchary i statuetki wyróżniającym się zawodniczkom.  W drużynie gospodarzy wyróżniono Julię Hałabudę i Stellę Łukaszuk.

Turniej został zorganizowany przez UKS Jagiellończyk we współpracy z AWF Biała Podlaska i IV LO im. S.Staszica. Zwyciężczyniami turnieju zostały dziewczęta z SOS ze Świdnika grające w barwach UKS Remis, które łatwo pokonały w finale SKS Szóstkę.