SIATKARKI SOS MKS SAN-PAJDA JAROSŁAW W PÓŁFINALE MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK!

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
W dniach 21-24.02.2019 roku w Ostródzie odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorek, w którym wystąpił MKS San-Pajda Jarosław, oparty na zawodniczkach - uczennicach SOS przy Zespole Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących. 

Nasz zespół reprezentujący województwo podkarpackie trafił do grupy II, w której znalazły się drużyny: SMS Ostróda, UKS ZSMS Poznań, Volley Wrocław, Sparta Warszawa, oraz Dargfil Tomaszów Mazowiecki.
 
Pierwsze dwa mecze rozegraliśmy w grupie eliminacyjnej i oba wygraliśmy: z SMS Ostróda 3:0 oraz UKS ZSMS Poznań 3:1.  

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z zespołem Volley Wrocław. To spotkanie było niezwykle zaciętym pojedynkiem, w którym występowały niesamowite  zwroty akcji. Ostatecznie cały mecz przegraliśmy 2:3.  

Ostatni mecz turnieju i jednocześnie mecz ostatniej szansy rozegraliśmy z  Dargfilem Tomaszów Mazowiecki. Zwycięstwo 3:2 zapewniło nam awans do półfinału MP juniorek z drugiego miejsca.  

 

Końcowa klasyfikacja turnieju w Ostródzie przedstawiała się następująco: 

1 m-ce –Dargfil Tomaszów Mazowiecki 

2 m-ce – MKS SAN-Pajda Jarosław 

3 m-ce - # Volley Wrocław 

4 m-ce – UKS ZSMS Poznań 

5 m-ce – Sparta Warszawa 

6 m-ce – SMS Ostróda 

MVP w kolejnych zwycięskich meczach otrzymały nasze zawodniczki: Kinga Michalska, Kinga  Magierowska oraz Klaudia Ciurko. 

Losowanie grup półfinałowych zakwalifikowało nasz zespół do grupy I, razem z Pałacem Bydgoszcz,  Szóstką Mielec oraz Gedanią Gdańsk. O awans do grona najlepszych ośmiu zespołów w Polsce powalczymy w dniach 15-17 marca w Bydgoszczy.

Jolanta Pajda
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice