POLSKA - EGIPT 3:0 W PIERWSZYM SPARINGU KADETÓW


Polska pokonała Egipt 3:0 (25:22, 25:21, 25:15) w pierwszym towarzyskim meczu kadetów U19 w Krośnie. W dodatkowym secie Polacy wygrali 25:15. Na niedzielę i poniedziałek zaplanowane są dwa kolejne spotkania.

Biało-czerwoni pod kierunkiem Marka Skrobota i Macieja Zendeła pokonali Egipcjan w trzech setach podczas zgrupowania w Krośnie. W dodatkowym, czwartym secie również byli lepszym zespołem i wygrali do 15. Warto dodać, że Egipt to finalista mistrzostw świata kadetów. 

Polska zaczęła w składzie: Durski, Kupka, Strulak, Cichosz, Gierzot, Nowakowski, Deren (L)

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Marka Skrobota przebywają w Krośnie od 23 lipca na zgrupowaniu, które zakończy się 31 lipca.

- Mamy już za sobą zgrupowanie w Cetniewie. W Krośnie trenuje 26 zawodników. Z Maciejem Zendełem robimy przegląd kadry kadetów. Reprezentacja ma przed sobą udział m.in. w Memoriale Czesnokowa w rosyjskiej Anapie - informuje trener kadry kadetów Marek Skrobot.

Źródło: pzps.pl/ Eugeniusz Andrejuk

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice