OGÓLNOPOLSKIE GRAND PRIX W MINI SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

1.VI.2021 w Sulejowie rozegrano turnieje cyklu „Ogólnopolskiego Grand Prix w Mini Siatkówce Plażowej” pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Po rocznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w kraju, mini siatkówka plażowa wróciła do gry. W dniu: 1.VI.2021 w Sulejowie rozegrano turnieje cyklu „Ogólnopolskiego Grand Prix w Mini Siatkówce Plażowej” pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Należy podkreślić , że Sulejów w istniejącym tam Siatkarskim Ośrodku Szkolnym prowadzi szkolenie, również w zakresie siatkówki plażowej. 

Zawody były rozgrywane w kategorii dziewcząt urodzonych w 2008 i młodszych. Cieszy fakt, że młode adeptki siatkówki plażowej zaprezentowały wysoki poziom sportowy, zaangażowanie i determinację . Turniejom towarzyszyła wspaniała atmosfera rywalizacji i sportowej zabawy. 

Organizatorem imprez jest Akademia Mini Siatkówki Plażowej, przy ogromnym wsparciu lokalnych samorządów, klubów sportowych i zaprzyjaźnionych firm. Projekt „Mini Siatkówka Plażowa”, w swoich założeniach, poza szkoleniem przyszłych „Mistrzów Plażówki”, ma na celu popularyzację tej dyscyplin sportu w Polsce i zachęcenie do zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży. 

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice