OGÓLNOPOLSKA GRAND PRIX W MINISIATKÓWCE PLAŻOWEJ


Po rocznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w kraju, minisiatkówka plażowa wróciła do gry.  27 maja w Obornikach Śląskich, 30 maja w Pucku i 1 czerwca w Sulejowie rozegrano turnieje cyklu Ogólnopolskiego Grand Prix w Minisiatkówce Plażowej” pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zawody były rozgrywane w kategorii dziewcząt i chłopców urodzonych w 2008 i młodszych. Cieszy fakt, że młodzi adepci siatkówki plażowej zaprezentowali wysoki poziom sportowy, zaangażowanie i determinację. Turniejom towarzyszyła wspaniała atmosfera rywalizacji i sportowej zabawy. Organizatorem imprez jest Akademia Mini Siatkówki Plażowej, przy ogromnym wsparciu lokalnych samorządów, klubów sportowych i zaprzyjaźnionych firm.

Projekt „Minisiatkówka Plażowa”, w swoich założeniach, poza szkoleniem przyszłych mistrzów plażówki ma na celu popularyzację tej dyscyplin sportu w Polsce i zachęcenie do zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży.

Już teraz zapraszamy na następny turniej 18.VI.2021 do Kołobrzegu.

Źródło: pzps.pl/ Janusz Pełka

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice