Młodziczki UKS SMS Warszawa ze srebrnym medalem na Mazowszu

Młodziczki UKS SMS Warszawa na początku lutego zdobyły srebrny medal Mistrzostw Mazowsza.

W pierwszym meczu turnieju zawodniczki UKS SMS zmierzyły się z zespołem z Legionowa. Gra była wyrównana, punkt za punkt, w meczu można było zauważyć długie emocjonujące akcje. Zespół z Legionowa walczył jak równy z równym, ale to zespół SMS’u wygrywał w końcówkach setów. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Kolejnym naszym przeciwnikiem był zespół z Lubowidza, który w meczu postawił poprzeczkę nie do przeskoczenia. Głównym celem w tym meczu była walka o każdą piłkę co zawodniczkom SMS’u udało się pokazać. Niestety między innymi błędy w przyjęciu spowodowały wysoką przewagę zawodniczek Lubowidza której nie udało się odrobić. Mecz skończył się wynikiem 2:0.

Niedziela- do rozegrania ostatni mecz z Ósemką Siedlce. Pierwszy set w meczu z Ósemką od początku nie układał się po naszej myśli. Proste i głupie błędy zbudowały przewagę przeciwniczek. Nasze zawodniczki przystąpiły do spotkania bardzo spięte przez co przegrały pierwszego seta. Emocje zaczęły rosnąć w drugim secie po zdecydowanie lepszej grze naszych dziewczyn. Poprawiło się przyjęcie oraz zagrywka, która była mocnym punktem tego seta. Ósemka walczyła do końca, ale z wygranego seta cieszył się nasz zespół. W ostatnim secie meczu nasze dziewczyny niesione dobrą grą wygrywały przy zmianie stron 8:6. Ósemka nie odpuszczała i udało im się doprowadzić do przewagi 9:8. Dzięki dobrej zagrywce, szczęśliwym bloku to nasz zespół cieszył się z wygrania tego seta, oraz całego meczu.