MŁODZICZKI JOKERA MEKRO ENERGOREMONT ŚWIECIE MISTRZYNIAMI KUJAWSKO - POMORSKIEGO

W Świeciu nad Wisłą rozegrany został finałowy turniej Mistrzostw Województwa Kujawsko – Pomorskiego w kategorii młodziczek decydujący zarówno o podziale medali jak i miejsc z których trzy najlepsze zespoły awansują do Ćwierćfinałowego Turnieju Mistrzostw Polski.

Turniej trwający dwa dni zakończył się zwycięstwem młodziczek MUKS Joker Mekro Energoremont Świecie, drugie miejsce wywalczyły młode siatkarki KS Pałac Bydgoszcz przed MUKS Spartakus Lniano. Czwarte, najbardziej nie lubiane miejsce przez każdego ze sportowców, zajęły siatkarki MLKS Tucholanka Tuchola.

Trzy pierwsze zespoły to uczestniczki Programu SOS z czego dwa pierwsze z SOS SP – 8 w Świeciu i SP – 31 w Bydgoszczy a trzeci z Akademii Siatkówki SP w Lnianie współpracującej z SOS w Świeciu.

4. MLKS Tucholanka Tuchola

Trzy pierwsze zespoły awansowały do ¼ Mistrzostw Polski Młodziczek sezonu 2019/2020.