Młodzicy z SOS. Milicz z tytułem mistrzów Dolnego Sląska

Młodzicy Klubu Siatkarskiego Milicz wywalczyli w niedzielę 1.03.2015 r. tytuł Mistrzów Dolnego Śląska Młodzików w piłce siatkowej. W ostatnim turnieju rozgrywanym we Wrocławiu, gładko pokonali swoich młodszych kolegów z UKS „Dwójka” Milicz oraz zespół Gwardii Wrocław.

Przez całe dolnośląskie rozgrywki, młodzi zawodnicy odnieśli same zwycięstwa nie tracąc przy tym żadnego seta. Za MVP rozgrywek uznano Krystiana Maciejka - przyjmującego KS-u.

Zawodnicy KS-u Milicz oraz „Dwójki” Milicz to uczniowie i zawodnicy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Miliczu. Trzeba podkreślić, że drużynę UKS-u tworzą młodsi chłopcy (rocznik 2001) dla których sam udział w rundzie finałowej i bezpośrednia walka o medale to ogromny sukces!

Siatkarze z Milicza trzeci raz w historii zostali mistrzami Dolnego Śląska młodzików. 12 lat temu złoto zdobyła drużyna  UKS „Dwójka”, której liderem był Damian Wojtaszek obecny zawodnik Jastrzębskiego Węgla, wielokrotny reprezentant Polski oraz patron Milickiej Akademii SOS.

Skład zespołu: Krystian Maciejek, Alan Smok, Sebastian Ślósarz, Dawid Urbański, Szymon Stecki, Jakub Rybka, Brajan Kaczmarek, Filip Kłonowski, Mateusz Hupało, Kajetan Ławniczak, Maciej Barczyński
trener: Iwona Goraj