Młodzicy z Białej Podlaskiej w ćwierćfinale mistrzostw Polski

W dniach 24-25.03.2018 r. w Białej Podlaskiej rozegrano IV Turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w piłce siatkowej. Bardzo dobrze spisał się w zawodach zespół UKS „Serbinów” składający się w całości z uczniów Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Publicznym Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej. Pokonał po 2:0 zespoły: UKS Tempo Chełm, MKS Świdnik, UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski, TPS Lublin oraz uległ 1:2 zespołowi MKS Kraśnik. W klasyfikacji końcowej IV turnieju uplasował się na II miejscu.

Jako, że był to ostatni turniej prezes WZPS w Lublinie pan Krzysztof Iwańczuk dokonał podsumowania Wojewódzkiej Ligi Młodzików i przedstawił klasyfikację końcową: I miejsce zajął zespół TPS Lublin, na II miejscu uplasował się zespół UKS Serbinów Biała Podlaska, zaś III miejsce przypadło siatkarzom z MKS Kraśnik. Wspólnie z koordynatorem wojewódzkim SOS panem Piotrem Olejarnikiem dokonał dekoracji zwycięzców. Wszyscy medaliści lubelskiego są zawodnikami Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Przed nimi Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.