MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WM-SZS

W dniu 22.05.2019 roku w ,,Hali Mistrzów‘’ przy SP nr 4 w Kętrzynie odbył się Finał Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego w Minisiatkówce – Dwójki Dziewcząt Igrzysk Dzieci. 

W zawodach udział wzięło 6 najlepszych szkół z naszego województwa. W gronie najlepszych znalazła się kętrzyńska ,,Czwórka”. Turniej rozgrywany był systemem grupowym. 

W pierwszych pojedynkach nasze uczennice spotkały się z rywalkami z Bartoszyc i Wydmin. Po uzyskaniu pierwszego miejsca walczyły z dziewczętami z Lechowa, aby w końcu spotkać się ze szkołą z Giżycka. 

W meczu finałowym po zaciętej trzy setowej walce uległy swoim rywalkom zajmując ostatecznie drugie miejsce w mistrzostwach. 

Drużynę do zawodów przygotowywała Pani Agnieszka Preweda i Wioletta Sosnowska. Nasza srebrna drużyna tym sposobem zakończyła całoroczny cykl imprez sportowych. 

Dziewczęta zasłużyły na wielkie gratulacje i podziękowania za ciężką pracę! Turniej odbył się w bardzo miłej atmosferze i w duchu zasad fair play.

Skład naszej reprezentacji: Daria Dymańska, Julia Klepadło, Zofia Preweda, Julia Golińska, Marcelina Bałdyga, Wiktoria Gagdzis.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice