LO SOS. Stary Sącz mistrzem powiatu nowosądeckiego

W  zawodach rozegranych w hali „Muszynianki  w Muszynie w dn. 29.01.2015 r wzięło udział 9 drużyn rozlosowanych w trzech grupach. LO SOS Stary Sącz,  ZS Grybów ,LO Krynica ZS Stary Sącz, LO Grybów, ,  LO Muszyna, , ZS Łącko, ZS Marcinkowice, ZS Nawojowa.

Nasza drużyna  pokonała w grupie ZS z Grybowa 2:0 i LO Krynica 2:0. W finale dziewczęta z LO SOS Stary Sącz  zmierzyły się z LO Muszyna (która ostatecznie zajęła miejsce trzecie),wygrywając w setach 2;0 i w meczu finałowym o pierwsze i drugie miejsce nasze siatkarki pokonały zespół z LO Grybów 2:1 zdobywając tytuł Mistrza Powiatu nowosądeckiego  awansując tym samym do zawodów na szczeblu Regionu.