KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW W ZBĄSZYNIU

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach od 12.06 – 14.06.2020 roku na obiektach sportowych  Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji trenowali zawodnicy Kadry Wojewódzkiej Młodzików w piłce siatkowej plażowej rocznika 2007. Po ponad czterech miesiącach ruszyło szkolenie młodych adeptów siatkówki plażowej. Chłopcy z ochotą i pełnym zaangażowaniem przystąpili do zadań szkoleniowych. Dla trenerów przed konsultacją udział zawodników i podejście rodziców było wielką niewiadomą. Ale już podczas dni poprzedzających zgrupowanie rodzice zgodzili się na udział swoich podopiecznych oczywiście przy zachowaniu wszelkich rygorów organizacyjnych  związanych z pandemią. Przy dużym wsparciu Pana Dyrektora  Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Tomasza Szczechowicza mieliśmy zapewnione komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia oraz profesjonalnie wyposażone trzy boiska do siatkówki plażowej. Trener kadry KWM Marcin Stachowski reprezentujący  S.O.S. przy SSP nr 29 w Poznaniu i IUKS JEDYNKĘ POZNAŃ miał do dyspozycji  13 zawodników reprezentujących  wielkopolskie Kluby jak i Siatkarskie Ośrodki Szkolne z Poznania, Leszna, Krotoszyna i Ponieca. Pogoda dopisała, piasek parzył ale ostatecznie zwyciężyła siatkówka.

Teraz sztaby trenerskie czeka kolejne wyzwanie jakim jest zgrupowanie kadr  Wielkopolski KWM w piłce siatkowej i piłce siatkowej plażowej dziewcząt i chłopców, które odbędzie się w dniach 03.07 – 12.07.2020 roku w Karpaczu. Będzie to czwarte z kolei zgrupowanie w tym miejscu. Mam nadzieję że tak jak poprzednio uda nam się zrealizować cele szkoleniowe jakie stawiamy przed młodym pokoleniem siatkarskim. Oczywiście w programie zgrupowania poza siatkówką będzie także piesza wycieczka w góry pod okiem wytrawnych przewodników no i  także  treningi i rekreacja na obiektach Kompleksu TROPIKANA  Hotelu GOŁĘBIEWSKI w Karpaczu oraz nowo otwartego Stadionu Lekkoatletycznego im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu.

Trener Koordynator kadr młodzieżowych WZPS w Poznaniu,                                                              

Koordynator Wojewódzki SOS Dziewcząt Wielkopolska

Janusz Polaszek


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice