KOLEJNE ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW SP6 BIAŁA PODLASKA

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego reprezentujący klub UKS Serbinów Biała Podlaska ponownie na najwyższym podium.

W Kraśniku 16.11.2019 r. w II Turnieju o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików nasz zespół zajął 1 miejsce i umocnił się na pozycji lidera.

W drodze do zwycięstwa nasi siatkarze pokonali zespoły: Skałkę Annopol 2:0, MKS Avię Świdnik 2:1 i w finale po wyrównanym meczu TPS Lublin 2:0.

Drugi nasz zespół składający się z uczniów klasy sportowej 6 uplasował się na 11 pozycji zdobywając cenne sportowe doświadczenia.