Kinder + Sport na Podkarpaciu zakończony

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


W dniu 07.06.2014r w hali sportowej S.O.S. G 7 w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Finał Mini Siatkówki  Chłopców KINDER +Sport 2014 oraz szkolenie o tematyce „ Mini siatkówka – nauczanie, zasady i przepisy gry oraz metody selekcji i naboru do sportu dzieci i młodzieży „ dla przyszłych instruktorów piłki siatkowej.

Wykład na temat mini siatkówki przeprowadził trener SOS G7 Łukasz Dołowacki  a na temat „metod selekcji i naboru”  trener SOS G7 Bartłomiej Skowron, przepisy gry przedstawił trener SOS G7 Sebastian Warchałowski.     

W hali sportowej SOS Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie spotkały się najlepsze zespoły wyłonione z trzech turniejów eliminacyjnych. Po zaciętych meczach zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami, medalami i nagrodami. Pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii wiekowej awansowały do finału ogólnopolskiego.

Organizatorami turnieju byli trenerzy SOS G 7 w Rzeszowie: Bartłomiej Skowron, Łukasz Dołowacki, Sebastian Warchałowski

Wyniki turnieju:

Klasy VI
I miejsce AKS I
1.    Kowal Michał
2.    Durski Jakub
3.    Ogonowski Łukasz
4.    Gwóźdź Mateusz
5.    Rzepka Maksymilian
6.    Adamczyk Michał

II miejsce AKS II
1.    Stygar Rafał
2.    Głuszko Mikołaj
3.    Warzocha Albert
4.    Dereń Jakub
5.    Sowa Bartosz
6.    Drążek Maciej

III miejsce UKS TKKF Siódemka
1.    Bielak Jakub
2.    Skowron Michał
3.    Wilk Kacper
4.    Chrobak Michał

AKS I – Siódemka 2:0
AKS II – Siódemka 2:0
AKS I – AKS II 2:0

Klasy V
I miejsce AKS MOS I
1.    Być Mikołaj
2.    Kłoskowicz Seweryn
3.    Herda Jakub
4.    Słotarski Mikołaj

II miejsce AKS MOS II
1.    Haleniuk Stefan
2.    Madej Tomasz
3.    Kaczorowski Marcin
4.    Bochnak Jakub

III miejsce UKS TKKF Siódemka I
1.    Soboń Bartosz
2.    Raszka Mateusz
3.    Grzyb Mateusz
4.    Buczek Jakub

AKS MOS I – AKS MOS II 2:0
AKS MOS I – Siódemka I  2:1
AKS MOS I – Stalowa Wola 2:1
AKS MOS I – Siódemka II 2:0
Siódemka I – AKS MOS II 1:2
Siódemka I – Stalowa Wola 2:0
Siódemka I – Siódemka II 2:0
Siódemka II – Stalowa Wola 0:2
Siódemka II – MOS II 0:2
MOS II – Stalowa Wola 2:0

Klasy IV

Półfinały:
AKS Sp 2 I Rzeszów - MOS UKS "Siódemka" Rzeszów  2 : 0
MOS AKS Rzeszów - GOSiR Jedlicze 2 : 0

Mecz o III miejsce:
MOS UKS "Siódemka" Rzeszów - GOSiR Jedlicze 2 : 0

Mecz o I miejsce:
AKS Sp 2 I Rzeszów - MOS AKS Rzeszów 0 : 2

Tabela

1. MOS AKS Rzeszów
2. AKS Sp 2 I Rzeszów
3. MOS UKS "Siódemka" Rzeszów
4. GOSiR Jedlicze
5. SP-2 Izdebki
6. AKS Sp 2 II Rzeszów
7. AKS Sp 2 III Rzeszów
8. MZS Strzyżów

Łukasz Dołowacki
S.O.S. Rzeszów



DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice