KADRA WIELKOPOLSKI ROCZNIKA 2008 NA TURNIEJU OGÓLNOPOLSKIM W ŚRODZIE WLKP.

W środę 10 listopada 2021 roku podczas treningu Kadry Wielkopolski w piłce siatkowej dziewcząt rocznika 2008 odwiedził Nas Trener Koordynator Regionalny SOS Zdzisław Gogol. 

Trening poprzedził udział kadry w XXX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek z okazji Święta Niepodległości w Środzie WLKP. w dniach 11-12.11.2021 r. Była to świetna okazja do spotkania z trenerami i zawodniczkami Kadry Wielkopolski. Myślę, że dziewczęta zaprezentowały się z dobrej strony a Koordynator Regionalny miał okazję osobiście ocenić potencjał grupy.

Do turnieju wystawiliśmy dwa zespoły by dziewczęta mogły się w pełni zaprezentować w warunkach startowych. Pomimo, że przyszło im rywalizować z o rok starszymi koleżankami zdały egzamin. Zajęły trzecie miejsce w gronie 9 zespołów za takimi Firmami jak KS ENERGETYK Poznań i UKS POMORZANIE - POGODNO SZCZECIN.

Był to jeden z kolejnych etapów przygotowań tej Kadry do OOM 2022.

Janusz Polaszek

KW S.O.S. WIELKOPOLSKA

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice