Kadetki i Juniorki Energetyka 5 zespołem w Polsce.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorek to historyczny turniej dla siatkarek Enea Energetyk Poznań. Po raz pierwszy mieliśmy możliwość zmierzenia się z najlepszymi zespołami młodzieżowymi w tej kategorii wiekowej. Mimo braku awansu do finałowej czwórki turnieju, zespół w pełni zmotywowany wywalczył 5 miejsce. Naszym przeciwnikiem w decydującym starciu był zespół Budowlanych Łódź z którym wygrywamy 3:0!

Kolejnym sukcesem naszej młodzieży jest powtórzenie wyniku z poprzedniego roku w Mistrzostwach Polski kadetek. Rok temu to kadetki po raz pierwszy awansowały do turnieju finałowego i wywalczyły 5 miejsce. W tym sezonie niewiele zabrakło do awansu, który umożliwiłby walkę w strefie medalowej. Niestety przegrywamy ostatnie spotkanie w grupie z siatkarkami z Wrocławia 2:3 i walczymy o miejsce 5. Naszym przeciwnikiem był MOS Wolna Warszawa z którym wygrywamy 3:1!

W grze o Finał Mistrzostw Polski wciąż pozostają młodziczki Enea Energetyk Poznań, które wkrótce wybiorą się na turniej półfinałowy do Rzeszowa!

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice