Głogowskie najmłodsze talenty już grają

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


W czwartek 29 maja w Szkole Podstawowej nr 10 w Głogowie odbył się turniej Volleymania 2014 w kategorii mikstów. Do rywalizacji z powiatu głogowskiego przystąpiło 15 zespołów. Współorganizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 10 w Głogowie oraz trener z S.O.S przy Gimnazjum nr 2 w Głogowie.

Trzy grupy 5 zespołowe grały systemem „każdy z każdym”, najlepsze zespoły z każdej grupy rozegrały finały, które wyłoniły zwycięzcę. Wszystkie ekipy z radością i wielkim zaangażowaniem podeszły do rywalizacji sportowej.

Po wyrównanej walce najlepszym zespołem została drużyna z SP 6 (I zespół) w Głogowie, drugie miejsce również przypadło tej szkole, SP 6 (II zespół). Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z SP 10 w Głogowie.Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki oraz dyplomy. Kolejne talenty pokazały się na siatkarskich boiskach.
Damian Przybecki
S.O.S. Głogów


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice