FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO KINDER+SPORT

„SZÓSTKA” BIAŁA PODLASKA WE WSZYSTKICH KATEGORIACH WIEKOWYCH W OGÓLNOPOLSKIM FINALE W MINISIATKÓWCE IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING

04.07.2020 r. w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa w minisiatkówce dziewcząt o Puchar KINDER Joy of Moving, które rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV „dwójki”, klasy V „trójki”, klasy VI „czwórki”.

Zawody rozgrywane były w hali ZSO nr 2 – „dwójki” i IV LO im. Stanisława Staszica – „trójki” i „czwórki”. Startowały najlepsze zespoły wyłonione drogą eliminacji. Bardzo dobrze spisały się uczennice SP 6 i Akademii SOS reprezentujące SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska, które we wszystkich kategoriach wiekowych awansowały do Finału Ogólnopolskiego. W klasach IV „dwójki” dziewczęta z „Szóstki”: Laila Świderek, Izabela Mróz, Klaudia Stolarczuk wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce, a ich klubowe koleżanki : Anna Borys, Tamara Gaponiuk i Zofia Sawicka zajęły II miejsce

W klasach V „trójki” nasze dziewczęta w składzie: Agata Kopryjaniuk, Oliwia Hromiuk, Michalina Gaponiuk, Daria Rożnowicz zajęły II miejsce.

W klasach VI „czwórki” siatkarki „Szóstki” wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce. Skład zespołu: Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Zuzanna Bachanek, Julia Hołownia, Martyna Matejuk, Laura Baj

Zawody obserwowała Amabasador Akademii SOS przy SP 6 Paulina Gajewska- Biranowska, która wręczała uczestniczkom turnieju dyplomy, medale i nagrody.