FESTIWALPIŁKI SIATKOWEJ KĘDZIERZYNIE-KOŹLU - 6.06.2017.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniu 6.06.2017 w hali sportowej „Azoty” odbył się Festiwal Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców, którego organizatorem było Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu.

Impreza stała zdaniem uczestników oraz widzów na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i sięgnęli po najwyższe laury.

W turnieju wzięło udział po 5 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców rocznika 2003 (klasa pierwsza gimnazjum). Drużyny rozgrywały spotkania w systemie „każdy z każdym”. Pojedynki były niezwykle zacięte i dostarczyły publiczności wielu niezapomnianych emocji. Spotkania sędziowały uczennice i uczniowie klasy III PG 5 o profilu piłki siatkowej. Zespoły, które zajęły miejsca na podium były uhonorowane medalami oraz pucharami.

Fundatorem nagród była Hurtownia Elektryczna „PEKRA” Pana Adriana Jakubczyka z Blachowni, któremu serdecznie dziękujemy już nie po raz pierwszy za wsparcie.

Trenerzy poszczególnych drużyn wyróżnili w swoich ekipach najbardziej wyróżniających się graczy, którzy udekorowani zostali pamiątkowymi koszulkami.

W drużynie dziewcząt PG 5 najwartościowszą zawodniczką została wybrana Aleksandra Stańczyk, a wśród chłopców Piotr Jakubczyk.

Kolejność końcowa turnieju

Kategoria dziewcząt:

1 miejsce „Impel” Wrocław

2 miejsce Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu (klasa I A)

3 miejsce Świdnica

4 miejsce Andrychów

5 miejsce Rybnik

Kategoria chłopców:

1 miejsce Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu (klasa I A)

2 miejsce „Gwardia” Wrocław

3 miejsce Andrychów

4 miejsce Świdnica

5 miejsce Strzelce Opolskie


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice