DZIEWIĄTKA BIAŁA PODLASKA MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE

• Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

21.03. w Świdniku został rozegrany Turniej o Mistrzostwo Województwa w czwórkach siatkarskich dziewcząt. Turniej rozgrywano w ramach współzawodnictwa sportowego szkół Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Lublinie

Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej pokonała szkoły z Chełma, z Kurowa oraz z Lublina i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7 z Lublina, brąz zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3 z Chełma, która w walce o trzecie miejsce pokonała Szkołę Podstawową nr 5 z Kraśnika.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej grała w składzie:

Trenerzy: Izabela Łukaszuk, Henryka Biegajło.

Zawodniczki - uczennice klasy szóstej sportowej o profilu piłka siatkowa, zawodniczki UKS Jagiellończyk: Karolina Roman, Aleksandra Buczyło, Maria Dmochowska, Gabriela Gryta, Magdalena Stopa, Justyna Grabowska, Kornelia Najdyhor, Julia Kopania, Julia Muchla i Magdalena Trochimiuk.