AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA NIE ZWALNIA TEMPA

24.04.2021 roku zawodniczki i zawodnicy AMS „MINI VOLLEY” Kamienna Góra walczyli w II Turniejach Eliminacji Wojewódzkich Kinder Joy of Moving w kategorii „dwójek” dziewcząt i „trójek” chłopców.

W kat. „dwójek” dziewcząt Inez Chmielewska, Magdalena Lema i Antonina Olszak bez porażki wygrywają turniej w Miliczu. Trzytygodniowa przerwa w treningach nie wyszła na dobre Anastazji Biel i Marysi Bogdziewicz, które mimo starań zanotowały słabszy występ i niestety nie awansowały do najlepszej ósemki w województwie.

Chłopcy w „trójkach” Wiktor Lorek, Jakub Andrzejczyk i Kacper Zawiłowicz zajęli III miejsce w Wałbrzychu i po dwóch turniejach eliminacyjnych nasz zespół zostały sklasyfikowany na II miejscu. Mistrzostwa Dolnego Śląska odbędą się za miesiąc w Miliczu i Wałbrzychu. Awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się końcem czerwca, jest w zasięgu ręki.

Trenerzy: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice