Akademia SOS. Biała Podlaska z medalami w finale wojewódzkim Kinder+Sport

2 czerwca 2018 r. w Świdniku rywalizowali młodzi siatkarze w finale województwa lubelskiego w minisiatkówce chłopców „Kinder+Sport”. Doskonale spisali się w mistrzostwach województwa zawodnicy UKS „Serbinów” i Akademii SOS. w Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej.

Najwyżej uplasowali się piątoklasiści, którzy w kategorii „trójek” wygrali wszystkie swoje spotkania zdobywając złoto i tytuł mistrza województwa.

W kategorii „dwójek” i „czwórek” obydwa zespoły z Białej Podlaskiej uplasowały się na II miejscu zdobywając srebrny medal.

Trzy zespoły Serbinowa, „dwójki”, „trójki” i „czwórki” wystąpią w Wielkim Centralnym Finale Kinder+Sport w Zabrzu z udziałem 96 najlepszych w kraju zespołów minisiatkówki chłopców.