Akademia SOS Biała Podlaska w finale wojewódzkim Kinder+ Sport

28 maja 2017 r. w Świdniku rywalizowali młodzi siatkarze w finale województwa lubelskiego w minisiatkówce chłopców „Kinder+ Sport”. Doskonale spisali się w mistrzostwach województwa zawodnicy UKS „Serbinów” i Akademii SOS w Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej.

Najwyżej uplasowali się czwartoklasiści, którzy w kategorii „dwójek”wygrali wszystkie swoje spotkania zdobywając „złoto” i tytuł mistrza województwa.

W „trójkach” startowały dwa zespoły z Białej Podlaskiej i obydwa zdobyły medale - srebrny i brązowy.

W kategorii „czwórek” zespół Serbinowa uplasował się na III miejscu zdobywając brązowy medal.

Dwa zespoły Serbinowa, „dwójki” i „trójki” wystąpią w Wielkim Centralnym Finale Kinder + Sport w Zabrzu z udziałem 96 najlepszych w kraju zespołów minisiatkówki chłopców.