ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADR WIELKOPOLSKI PNIEWY 2020

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Na zgrupowanie Kadr Wielkopolski KNO 2020 rocznika 2005  w Pniewach przybyło 19 chłopców oraz 16 dziewcząt z wielkopolskich Klubów prowadzących szkolenie w kategoriach młodzieżowych. Na zawodniczki i zawodników czekały obiekty OSiR Pniewy. 

Miejsce to jest od wielu lat wykorzystywane przy okazji zgrupowań  kadr w piłce siatkowej. Pełnowymiarowa 3 sektorowa hala sportowa wraz z zapleczem daje pełne możliwości przeprowadzenia testów na potencjał motoryczny zawodniczek i zawodników. Po za tym trenerzy w trakcie zgrupowania pracowali nad techniką indywidualną i taktyką zespołową. 

Obecna na zgrupowaniu fizjoterapeutka Paulina Gorwa miała także dużo pracy, szczególnie na początku zgrupowania  z objawami przeciążeniowymi przybyłych zawodniczek i zawodników. Zebrany materiał posłuży do wyłonienia najlepszych perspektywicznych zawodniczek i zawodników do dalszego szkolenia w Kadrze Wielkopolski a dalej w Kadrze Polski. 

Dla tych kadr w tym roku imprezą docelową jest udział w Regionalnym Turnieju Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się  w dniach 08 - 10.05.2020 roku. Najlepszych wyłonionych na Turnieju Regionalnym do kadry Regionu Północ czeka udział w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku dla dziewcząt a w Spale dla chłopców. Tam będą nominacje do Szkół Mistrzostwa Sportowego PZPS.

Trenerami prowadzącymi kadry wojewódzkie tego rocznika są:

Kadra KNO 2020 w piłce siatkowej dziewcząt – I Trener Łukasz Klapczyński, Trener Asystent  Ryszard Wieczorek.

Kadra KNO 2020 w piłce siatkowej chłopców – I Trener Michał Dębiec, Trener Asystent Szymon Kurowski.

Organizatorem  z ramienia WZPS POZNAŃ oraz Kierownikiem zgrupowania był Trener Koordynator Kadr Młodzieżowych Wielkopolski Janusz Polaszek.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice