ZGRUPOWANIE KADRY U-14 CHŁOPCÓW W ŻYRARDOWIE

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach 13 - 20 listopada 2022 r. odbyło się zgrupowanie Kadry Polski U - 14 chłopców Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W szkoleniu uczestniczyło 24 zawodników i 6 członków sztabu.

Podczas treningów realizowana była tematyka zajęć z motoryki, ćwiczenia analityczne i syntetyczne. Drugi blok treningowy, to fragmenty gry służące wypracowaniu podstawowych schematów gry. Dodatkowym aspektem zgrupowania były zajęcia teoretyczne i integracyjne, których celem było lepsze poznanie się zawodników i sztabu szkoleniowego oraz zbudowanie wzajemnego zaufania w drużynie.

Kolejnym celem zgrupowania, był udział zawodników kadry U - 14 w turnieju WOLA CUP. Ambitna postawa wszystkich zawodników w rozgrywkach pozwoliła osiągnąć bardzo wysokie 2 i 5 miejsce.

W grupie chłopców z rocznika 2009 widać ogromny potencjał i chęć do ciężkiej pracy, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Sztab szkoleniowy  U - 14: 
Artur Sierzchuła I trener, 
Przemysław Kaczmarczyk - asystent trenera, , 
Grzegorz Kowalczyk - asystent trenera, 
Bartłomiej Niemiec - asystent trenera, 
Przemysław Rosiński - fizjoterapeuta, 
Jacek Sitarek - team manager.DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice