ZACHODNIOPOMORSKA KONSULTACJA DZIEWCZĄT ROCZNIKA 2010 W GRYFICACH

29 października w hali Szkoły Podstawowej nr.3 w Gryficach odbyła się konsultacja wojewódzka SOS rocznika 2010 dziewcząt w której wzięło udział 24 dziewcząt ze Szczecina, Polic, Szczecinka, Goleniowa, Połczyna Zdrój i Gryfic. 

Na wstępie koordynator wojewódzki Jan Staniucha przedstawił trenerów kadry Marcina Mikulina i Dorotę Gutowską i zapoznał z celami, zadaniami i programem konsultacji.

Po rozgrzewce przeprowadzonej przez fizjoterapeutę  Marcina Frąckowiaka  przeprowadzono testy i sprawdziany motoryczne . W drugiej części konsultacji trenerzy przeprowadzili  zajęcia praktyczne z zakresu doskonalenia techniki i rozegrano turniej mini-gier "dwójki".

Podsumowując konsultację koordynator i trenerzy  podali zadania dla zawodniczek i ich trenerów klubowych do pracy podczas treningów na zajęciach SOS i klubach. . W swoim imieniu jak i trenerów, rodziców i zawodniczek podziękowałem organizatorom konsultacji wojewódzkich Dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr.3 w Gryficach.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice