TOUR DE SOS, CZYLI SPOTKAŃ Z AMBASADOREM NOWA ODSŁONA


Rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/23, więc w trasę ruszył także Marcin Prus - Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Pierwsze, tegoroczne spotkania odbyły się w Bieczu oraz Libuszy.

Spotkania, zaaranżowane przez Koordynatora Regionalnego Jacka Sitarka oraz trenera grup młodzieżowych Bartłomieja Niemca cieszyły się ogromną popularnością.

Zarówno Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, jak i Zespół Szkolno-Przedszkolny im prof. Aleksandra Kosiby w Libuszy stanął na wysokości zadania i wypełnił hale sportowe po brzegi. Swoją obecnością na spotkaniach zaszczyciła teź Pani Jolanta Gołębiowska, pełnomocnik ds. uzależnień w Bieczu.

Nie ma co ukrywać -  sukces polskiej Reprezentacji, jakim było zdobycie wicemistrzostwa świata dodatkowo wzmagał atmosferę tych wyjątkowych spotkań, na które przybyli także uczniowie innych, zaproszonych przez Organizatora szkół podstawowych z regionu. 
Nie zabrakło rozmów i dyskusji o zakończonych mistrzostwach świata, było sporo treningu mentalnego, zabawy i uśmiechów. Był też czas na poważne rozmowy, które w bardzo interesujący dla słuchacza sposób przyciągały uwagę zgromadzonych uczniów, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Chcesz zorganizować takie wydarzenie u siebie?
Kontakt do Ambasadora Siatkarskich Ośrodków Szkolnych: 
mprus@pzps.pl
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice