SZKOŁA PODSTAWOWA SOS NADARZYN KOŃCZY NAUCZANIE ZDALNE Z MISTRZOWSKIM AKCENTEM

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Klasy sportowe szkoły podstawowej w Nadarzynie gościły na zajęciach zdalnych znakomite sportsmenki: Mistrzynię Olimpijską w wioślarstwie z Rio de Janeiro, panią Magdalenę Fularczyk-Kozłowską i dwukrotną mistrzynię Europy w piłce siatkowej, panią Katarzynę Skowrońską.

Były to wyjątkowe lekcje wychowania fizycznego. Uczniowie wysłuchali  informacji dotyczących kariery naszych Mistrzyń, ale także ciekawostek z ich życia. Pojawiły się różne pytania. Uczniowie byli ciekawi czy ciężko było się zaadoptować w różnych klubach, kulturach, ile języków trzeba znać. Pytano też ile lat panie trenowały, żeby znaleźć się na takim poziomie. Pojawiły się pytania o sukcesy, medale, ale także o kontuzje. Uczniowie byli również zainteresowani jak to jest być znaną osobą, czy zdarzają się prośby o zdjęcie czy autograf. Ciekawi byli kogo sławnego Pani Kasia i Magda znają. Były też pytania o początki przygody ze sportem, autorytety, inspiracje.

 Było o sporcie, zdrowym odżywianiu , ekologii, tym bardziej cenne były te zajęcia. Aktywny rozwój jest możliwy w formie zdalnej, ale uczniowie chętniej spotkają się z Mistrzyniami na żywo. Mam nadzieję ,że takie spotkanie uda nam się zorganizować w przyszłości.

 Zbliża się koniec roku szkolnego i miejmy nadzieję normalne wakacje z obozami, wypoczynkiem i realizacją marzeń nie tylko sportowych , czego życzę Wszystkim.

Mistrzyni Europy, trener piłki siatkowej, nauczyciel wychowania fizycznego Dominika Leśniewicz

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice