SPOTKANIA ONLINE Z AMBASADOREM SOSNa początku 2022 roku w związku z obostrzeniami wprowadzonymi do szkół Siatkarskie Ośrodki Szkolne wyszły z inicjatywą spotkań online z Ambasadorem SOS - Marcinem Prusem. Zajęcia te świetnie się sprawdziły ponad rok temu, dlatego też biuro ponownie zgodziło się na tę formę dotarcia do dzieci i młodzieży.

W spotkaniach wzięły udział 3 grupy podopiecznych z Nadarzyna.
Pod czujnym okiem mistrzyni Europy z 2003 roku z Turcji adepci siatkarskiego rzemiosła szlifowali podstawy treningu mentalnego, wiarę we własne umiejętności, opracowywali plany przyszłościowe a także otrzymywali cenne informacje na zadawane przez siebie pytania.

Prelekcje cieszyły się sporym zainteresowaniem, a uczniowie zapowiedzieli, że z przyjemnością wezmą udział w kolejnych wydarzeniach tego typu.

Jeśli jesteście chętni na taką formę spotkań online, skrzynka mailowa: mprus@pzps.pl niezmiennie jest dla Was otwarta. Porozmawiamy o oczekiwaniach, ustalimy termin i zorganizujemy spotkanie na platformie ZOOM. 
                                                                
                                                                                                                 Dużo zdrówka i uśmiechu dla każdego z Was.   
                                                                                                                                         Tymczasem!

                                                                                                                                          Marcin Prus
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice