REGION ZACHÓD NA KONSULTACJACH CHŁOPCÓW W RYBNIKU

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach 22-24 kwietnia w Rybniku na Śląsku odbyła się konsultacja naborowo selekcyjna dla chłopców rocznika 2009 z regionu Zachód. Uczestnicy stawili się o wyznaczonej porze w hotelu przy Młynie w Rybniku. 

Odbyło się spotkanie organizacyjne w gronie trenerów i koordynatorów. Ustalono przydział zadań i wyruszono na pierwsze zajęcia tego dnia. Treningi podczas całej konsultacji odbywały się na hali w Szkole Sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej. Kolejny dzień i kolejne zadania do wykonania przez zawodników, którzy mieli pokazać wszystkie swoje umiejętności i zalety. Przeprowadzono pomiary i wywiady zdrowotne przez fizjoterapeutę. W popołudniowo wieczornej części zorganizowano turniej gier trzy na trzy by obserwować poczynania podczas rywalizacji. Ostatni dzień to już tylko obserwacja wytypowanych zawodników przez koordynatorów. Konsultacje zostały zakończone i podsumowane przez koordynator Regionu. Podziękowania dla trenerów za sprawne przeprowadzenie zajęć. Teraz czas oczekiwania na zakończenie konsultacji w pozostałych regionach. Później już praca sztabu szkoleniowego Kadry Polski trenera Artura Sierzchuły i wytypowanie zawodników do powołania na akcję.

Skład na konsultacjach:

Zawodnicy: STELIGA Miłosz, SYGUŁA Michał, ŚLIWA Michał, FIDYK Bartosz, MICHALAK Filip

TRUCHANOWSKI Antoni, SZPACZEK Wiktor, TOCZEK Wojciech, URBANIAK Bartosz, JANIK Dawid

IWAŃCZYK Franciszek, SROKOSZ Maciej, ŁUKOWSKI Bartosz, SYPNIEWSKI Jakub, KOŁOSOWSKI Jakub

ŁOBACZEWSKI Wojciech, NAPIERAŁA Kacper, KWIATKOWSKI Maciej, TELEŚNICKI Tomasz, CEREK Fabian, STRĄCZEK Benjamin, ZAWIŁOWICZ Kacper, LOREK Wiktor, ROGOZIŃSKI Piotr.

Trenerzy: Szwec Edward - Lubuskie, Borzykh Tetyana - Opolskie, Szewczyk Stanisław - Dolnośląskie, Dorecki Paweł - Śląskie.

Koordynatorzy: Kowalski Lech – Śląsk, Słoka Andrzej – Dolnośląskie, Zarzeczny Zbigniew – Lubuskie i gościnnie Kowalski Adam.

Fizjoterapeuta – Miodek Przemysław – Śląskie

Koordynator Regionalny: Kwieciński Marek

Fot. Puha - Volley

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice