Ostatnie w 2017 roku konsultacje kadry U-16/U-17 chłopców w Spale.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale w dniach od 17 do 22 grudnia 2017r. odbyła się konsultacja kadry U-16/U-17. W zajęciach wzięło udział 18 zawodników. Był to kolejny etap konsultacji młodych graczy rokujących w kontynuacji szkolenia reprezentacyjnego.

Podczas zgrupowania szansę zaprezentowania się dostali kolejni zawodnicy, z których wyłoniona zostanie kadra przygotowująca się do Mistrzostw EEVZA – pierwszej rundy eliminacji Mistrzostw Europy do lat 17.

Podczas zajęć prowadzonych przez trenerów Ariela Fijoła, Artura Łozę, Artura Kulikowskiego, Artura Sierzchułę oraz fizjoterapeutę Krzysztofa Wróbla zawodnikom przyglądali się szefowie projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - panowie Waldemar Wspaniały (szef projektu S.O.S.), Zbigniew Krzyżanowski (szef Szkolenia S.O.S.) i Krzysztof Felczak (koordynator regionalny S.O.S.).

Była to ostatnia akcja kadry w tym roku kalendarzowym. Kolejna zaplanowana została na luty 2018 i będzie połączona z udziałem w turnieju międzynarodowym w Łebie.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice