Konsultacje SOS województwa mazowieckiego chłopców w Kobyłce

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniu 04.11.2017 r. w nowoczesnej sali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce odbyła się konsultacja 40 wybranych uczniów SOS województwa mazowieckiego.Chłopcy byli z roczników 2003 i 2004. Celem było wyłonienie kadry Mazowsza na Turniej Regionalny.

Pod czujnym okiem koordynatorów-regionalnego Adama Nowika i wojewódzkiego Darka Fryszkowskiego trenerzy roczników 2003 Konrad Cop i Jarosław Wołosowicz, oraz 2004 Kamil Trzciński wspólnie z Pawłem Płatosem prowadzili intensywne zajęcia.

Konsultacja została podzielona przez organizatorów na dwa etapy. W pierwszym z nich zawodnicy zostali poddani pomiarom przeprowadzonym przez nauczycieli S.O.S., którzy byli odpowiedzialni również za przeprowadzenie testów oceny potencjału motorycznego. Po przerwie obiadowej uczniowie przystąpili do drugiego etapu konsultacji polegającego na ćwiczeniach technicznych z zakresu piłki siatkowej oraz wewnętrznych grach szkoleniowych.

Na zakończenie konsultacji podczas spotkania z koordynatorami trenerzy wybrali zawodników, którzy reprezentować będą województwo mazowieckie na RTT  w Nowym Dworze Mazowieckim.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice