Konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt – województwo pomorskie

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

27.10.2017 r. na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku odbyła się konsultacja Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt województwa pomorskiego. W jednodniowym zgrupowaniu udział wzięły najlepsze oraz najbardziej perspektywiczne siatkarki z wszystkich pomorskich S.O.S. z rocznika 2004 i 2005. Celem konsultacji było wyłonienie kadr, które 3-4 listopada br. będą reprezentowały województwo na Regionalnym Turnieju Talentów w Bydgoszczy.

W pierwszej części konsultacji dziewczęta brały udział w testach sprawnościowych, które połączone były z treningiem wybranych elementów technicznych z piłki siatkowej. Każda zawodniczka została również poddana pomiarom przeprowadzonym przez wojewódzkiego fizjoterapeutę S.O.S. – Panią Joannę Rzepecką. W kolejnym etapie szkoleniowcy obserwowali zawodniczki podczas wewnętrznych gier kontrolnych. Nad przebiegiem konsultacji czuwał Koordynator Wojewódzki S.O.S. – Stanisław Kwiatkowski. Na zakończenie zgrupowania trenerzy wraz koordynatorem wytypowali siatkarki, które będą reprezentowały województwo na turnieju w Bydgoszczy.

Trenerzy powołani do prowadzenia reprezentacji województwa pomorskiego na Regionalnym Turnieju Talentów w Bydgoszczy:

Rocznik 2004 – Kramek Paweł (S.O.S. Gdańsk), Langner Adam (S.O.S. Gdańsk).

Rocznik 2005 – Mróz Maria (S.O.S. Gdańsk), Węgrzyn Bartosz (S.O.S. Człuchów).


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice