KONSULTACJE KARDY REGIONU ZACHÓD W TWARDOGÓRZE.


W Twardogórze, w województwie dolnośląskim odbyły się konsultacje kadry regionu zachód przed tegorocznymi kampami Reprezentacji Polski Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dla dziewcząt (2007) i chłopców (2006). 

Udział w nich wzięło 23 zawodniczki i 20 zawodników. Trudne zadanie przed trenerami wojewódzkimi by w ciągu dwóch dni dokonać przeglądu i ustawić ranking dla wszystkich. Dużo ciekawych osób pojawiło się w tych rocznikach i na trzech treningach dokonać selekcji jest trudno. 
Stres i chęć zaistnienia robił też swoje. Wszyscy starali się rozluźnić atmosferę. Po pierwszym dniu dla rozluźnienia mieliśmy odnowę biologiczną w strefie SPA GOSiR-u Twardogóra. 

Jacuzzi oraz sauna parowa oraz tężnia solankowa na pewno trochę pomogła. Teraz czekamy na odbywające się konsultacje w innych regionach, po których nastąpi ostateczny wybór zawodników na kampy. 
My liczymy na to, że nasz region będzie miał liczną reprezentację.
Trenerzy Regionu Zachód.

Info: https://www.facebook.com/Puha-Volley-695224897249957/

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice