KONSULTACJE CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2006 NA MAZOWSZU

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W konsultacjach wzięło udział 30 chłopców z województwa mazowieckiego, którzy pod okiem trenerów Kamila Trzcińskiego, Adama Sowy i Macieja Główczyńskiego odbyli szereg testów sprawnościowych (wyskok dosiężny, skok w dal z miejsca, koperta, rzut piłą lekarską), oraz technicznych (odbicia górne,dolne,plas o ścianę).

Po testach był czas na smaczny obiad i odpoczynek przed drugą częścią konsultacji, która składała się z ćwiczeń prowadzonych przez Kamila Trzcińskiego, oraz z turnieju czwórek.

Organizatorem konsultacji był koordynator województwa mazowieckiego chłopców w SOS-Darek Fryszkowski, a odwiedził je koordynator regionalny Adam Nowik.

Zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i sporymi umiejętnościami. Trenerzy i koordynatorzy mieli spory problem z wytypowaniem tych kilku, którzy pojadą na konsultacje regionalne, ale żadnego z uczniów nie mają zamiaru dalej obserwować.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice