KONSULTACJA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2008

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W konsultacji SOS województwa wielkopolskiego wzięło udział łącznie 26 zawodników.

Na początek chłopcy zostali poddani próbom sprawności motorycznej i pomiarom ciała, następnie oceniono ich umiejętności techniczne. Maksymalnie można było zdobyć 23 pkt.  Testy przeprowadzili trenerzy programu S.O.S. Piotr Robakowski, Tomasz Horyza, Jacek Wysocki, Szymon Kurowski i Jakub Stankiewicz. Celem konsultacji było wyłonienie reprezentantów województwa wielkopolskiego na konsultacje Regionu Północ, która odbędzie się w Bydgoszczy.

 Zawodnicy wykazali się dużą ambicją, zaangażowaniem oraz chęcią zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Jednak na konsultację regionalną SOS, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca w Bydgoszczy można było zakwalifikować tylko pięciu perspektywicznych, uzdolnionych siatkarsko chłopców.

Po pysznym obiedzie wszyscy z uśmiechem na ustach i wspomnieniami z pierwszej w ich życiu konsultacji, udali się ze swoimi trenerami w podróż do domów.

                                                                                                            Grzegorz Witkowski

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice