KONSULTACJA WOJEWÓDZKA SOS W TORUNIU

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

9 maja 2021 r. w Toruniu w Szkole Podstawowej nr 28 odbyła się konsultacja wojewódzka SOS zawodników rocznika 2008. Jej celem było wyłonienie pięciu najbardziej perspektywicznych i uzdolnionych siatkarsko chłopców.

W konsultacji SOS województwa kujawsko-pomorskiego wzięło udział łącznie 24 zawodników z Bydgoszczy, Chełmna, Łochowa, Grudziądza, Nakła oraz Torunia. Chłopcy przystąpili do testów sprawnościowych oraz  technicznych z zakresu piłki siatkowej. Maksymalnie można było zdobyć 23 pkt. 

Zawodnicy wykazali się dużą ambicją, zaangażowaniem oraz chęcią zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Jednak na konsultację regionalną SOS, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca w Bydgoszczy można było zakwalifikować tylko pięciu perspektywicznych, uzdolnionych siatkarsko chłopców.  W związku z powyższym, do dalszej rywalizacji na szczeblu regionalnym zakwalifikowali się następujący zawodnicy: 

1. Maksymilian Koś 22 pkt. SP 28 Toruń

2. Borys Ziejka 22 pkt. SP 9 Grudziądz

3. Iwo Grabek  21 pkt. SP 28 Toruń

4. Hubert Zimniak 21 pkt. SP 60 Bydgoszcz

5. Bartosz Hoffmann 20 pkt. SP 60 Bydgoszcz

Rezerwowi:

6. Miłosz Wolf 19 pkt. SP 60 Bydgoszcz

7. Norbert Czarnowski 19 pkt. SP 28 Toruń


Zawodnikom, którzy będą reprezentowali województwo kujawsko-pomorskie na konsultacji regionalnej serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy pozostałym za zaangażowanie i uczestnictwo.

Szczególne podziękowania dla trenerów ( Zuzanny Gapińskiej, Magdaleny Kluzińskiej, Jerzego Wawrzyna oraz  koordynatora wojewódzkiego chłopców Jerzego Komorowskiego),którzy zorganizowali i przygotowali obiekt do konsultacji w szczególnych warunkach epidemiologicznych.


                                                                                                                   Opracowała: Inga Ceglarska

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice