KONSULTACJA WOJEWÓDZKA SOS POZNAŃ

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Poznaniu pod patronatem SOS przy ZSMS LO w Poznaniu odbyła się konsultacja województwa wielkopolskich SOS dziewcząt roczników 2008 i 2009. W obu rocznikach zjawiła się rekordowa liczba młodych siatkarek. W roczniku 2008  stawiły się 53 zawodniczki a z rocznika 2009 stanęło do testów 41 zawodniczek. 

Testy na potencjał motoryczny, ocena techniki oraz mini gry odbywały się na dwóch salach sportowych ośrodka POSiR w Poznaniu przy ulicy Spychalskiego 36. Próby przeprowadzali trenerzy roczników Marek Tuszyński, Przemysław Wodzień, Michał Sorek oraz trenerzy klubowi a nad całością przedsięwzięcia czuwał Koordynator Wojewódzki SOS dziewcząt Janusz Polaszek. 

Trenerzy na podstawie testów i oceny techniki wytypowali zawodniczki na Regionalną Konsultację minisiatkówki dziewcząt i chłopców roczników 2008 i 2009, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca w Bydgoszczy. Wielkie emocje towarzyszące testom, ocenie techniki i umiejętności techniczno-taktycznych w grze to obraz towarzyszący siatkarskiemu narybkowi podczas konsultacji wojewódzkiej. Były także łzy i radość. Wielkie dzięki Trenerzy. 

Dziewczęta jesteście niesamowite!

Janusz Polaszek

KW SOS  DZIEWCZĄT WIELKOPOLSKA

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice