KONSULTACJA WOJEWÓDZKA SOS DZIEWCZĄT ROCZNIKÓW 2009 I 2010 POZNAŃ 29.03.2022 R

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

We wtorek 29 marca 2022 roku w Poznaniu odbyła się Konsultacja wojewódzka SOS. dziewcząt mini roczników 2009 i 2010. Gospodarzem była Szkoła Podstawowa Gortata przy ZSGD LO w Poznaniu oraz klub KS Energetyk Poznań. Na konsultację przybyły przedstawicielki  SOS oraz zaproszonych Klubów z Wielkopolski. 

Z rocznika 2009 do testów przystąpiły 24 zawodniczki a z rocznika 2010 aż 34 młode adeptki siatkówki. Testy oraz mini gry przeprowadzili trenerzy kadr  rocznika 2009 Przemysław Wodzień i Michał Sorek a rocznika 2010 Agnieszka Kosmatka wraz z przybyłymi trenerami. Na całością czuwali Koordynator Regionalny Zdzisław Gogol oraz Koordynator Wojewódzki Janusz Polaszek.

Całość konsultacji przebiegała zgodnie z programem. Zawodniczki i trenerzy mieli zabezpieczony obiad, wodę oraz słodką niespodziankę. Na koniec trenerzy poszczególnych kadr ogłosili wyniki oraz powołania dla 5 zawodniczek z każdego rocznika na Konsultację Regionalną SOS w Bydgoszczy.

Podsumowania konsultacji podjęli się obaj Koordynatorzy podkreślając szczególne wyniki, które osiągnęły wyróżniające się siatkarki. KR Zdzisław Gogol nakreślił także drogę szkoleniową jak czeka dziewczęta w najbliższym okresie. Na koniec KW Janusz Polaszek podziękował obecnym trenerom i rodzicom  za pomoc w trakcie konsultacji oraz gospodarzowi trenerowi Przemysławowi Wodzieniowi.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice