KADRA POLSKI U-15 DZIEWCZĄT TRENUJE W TWARDOGÓRZE


Od 12 listopada na zgrupowaniu w GOSiR Twardogóra przebywają dwie Kadry dziewcząt roczników 2009 i 2010. Trener Dobrowolski Maciej (2009) i Wysocki Emil (2010) mają do dyspozycji 40 zawodniczek. 

Przez tydzień pracują w grupach pod opieką dwóch sztabów wykonując założenia przekazane przez trenerów i pracują bardzo intensywnie z dużym zaangażowaniem. Praca przeplatana jest odnową biologiczną gdzie mogą zregenerować się po zajęciach. 

Dużo elementów technicznych wplecionych we fragmenty gry powoduje coraz pewniejsze zachowania na boisku. Tak będzie do 18 listopada, gdy dziewczęta powrócą do swoich klubów i do rywalizacji ligowej. W tym roku jeszcze raz spotkają się na turnieju w Rawie Mazowieckiej, który odbędzie się w przerwie Świąteczno – Noworocznej. 

Trudne zadanie z wyborem dwóch zespołów będą mieli trenerzy, a jeszcze powrócą do składu dwie zawodniczki, które uczestniczą w Mistrzostwach EEVZA na Łotwie z Reprezentacją Polski U 18 (Dominika Mrożek i Aleksandra Wika). Więc jak widać zakończenie roku będzie bardzo ciekawe.

Skład kadry:

Grochowska Nadia, Sznober Emilia, Jucha Paulina, Wysocka Maja, Szymczyk Zuzanna,

Sztylko Nikola, Klemens Kalina, Czajkowska Adrianna, Grosicka Jagna, Talar Julia, Burilova Petra,

Czerwonka Elżbieta,  Zieja Anna, Stokłosa Nadia, Kurian Julia, Piątkiewicz Anna, Piśniak Kinga,

Koprowska Alicja, Frączak Pola, Wyligała Ewa.

Sztab: Dobrowolski Maciej, Kasza Wojciech, Stasiewicz Piotr, Kupisz Małgorzata – fizjoterapetka, Bałtrukiewicz Paulina – trener przygotowania motorycznego, Kwieciński Marek Team Manager.

Źródło: pzps.pl/ fot. puha-volley

Skład Kadry: Wasztyl  Nikola, Dąbrzalska Lena, Karsznia Helena, Najdecka Amanda, Michalska Agnieszka, Chmielewska Inez, Zegan Róża, Ryczkowska Gabriela, Bocheńska Emilia, Skoryy Nadia,

Zych Julia, Olszewska Zuzanna, Bladocha Klaudia, Jakubowska Gabriela, Krzyżak Lena, Leśniewicz Hanna, Koszła Wiktoria, Gabryszewska Adrianna, Sierpowska Alicja, Krystosiak Maja.

Sztab: Wysocki Emil, Tomiałowicz Michał, Leśniewicz Dominika, Wasztyl Marek.

 

 

 


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice