AMBASADOR SOS MARCIN PRUS Z WIZYTĄ W KRAŚNIKU

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


W piątek tj. 10.11.2023 r. mury naszej placówki odwiedził wspaniały gość, a mowa o byłym reprezentancie Polski w piłce siatkowej, obecnie Ambasadorze Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - Panu Marcinie Prusie. 

Odbyły się dwa spotkania z młodszymi i starszymi dziećmi, podczas których Pan Marcin poprzez wykład psychologiczno - pedagogiczny namawiał do wiary w swoje umiejętności, dbanie o własny rozwój i spełnianie swoich marzeń, rozmawiano również o systematyczności, odpowiedzialności i ciężkiej pracy nad własną osobą, i oczywiście wszystko to było okraszone odpowiednią dawką humorystyczną. 

Nie zabrakło pytań od dzieci, na które odpowiedział Nasz wspaniały gość, oraz chwili na autografy i zdjęcia. Dziękujemy za odwiedzenie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku, to było SUPER spotkanie, z którego miejmy nadzieję, każdy wyniósł swoje przemyślenia.

Źródło, foto/ Michał Wojcieszkiewicz (facebook)


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice